Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Soustředění MGP reprezentace 2004

O víkendu proběhlo na letišti v Hranicích na Moravě soustředění reprezentantů nominovaných na letošní ME v Portugalsku. Reprezentanti nastoupili v sestavě:

PPG
 • Pavel Březina
 • Vladimír Proček
 • Jožka Káčer
 • Jirka Koudela
 • Pavel Štěpán
 • František Salava - omluven

  MPG
 • Michaela Machartová
 • Petr Matoušek
 • Michal Křivánek

  Kruháč u Hranic na Moravě, v pozadí Philips a pozemek paní Regecové :o) Letiště Hranice na Moravě Jez a čistička odpadních vod pod Hranicemi Překrásná květena Cestou na Helfštýn

  Trénovali se hlavně technické disciplíny, testovali se vrtule, padáky, přistání do obilí...
  Počasí vcelku přálo a tak se létalo a létalo.

  Helfštýn - pod kopcem Týn nad Bečvou Helfštýn Helfštýn Helfštýn Helfštýn

  Udělal jsem pár fotek ze země, složil svůj stroj a vyrazil na výlet po okolí. Malebné údolí řeky Bečvy, ve které se brodili rybáři číhající na pstruhy, chatičky u kterých se s blížícím večerem objevovali ohýnky, v dálce silueta hradu Helfštýn - prostě romantika jak prase!

  Bečva Jožka Káčer na trati... Povšimněte si zvláštních stop v obilí uprostřed snímku - skoro jak kdyby tudy někdo tlačil tříkolku :o) Vranní hnízdo - opět překvapilo svojí nadprůměrnou pohostiností Bříza

  Doletěl jsem na hrad, zkontroloval rytíře žijící s cestovního ruchu a pustil se tentokrát proti proudu řeky Bečvy zpět k letišti. Piloti mezitím odlétali "Japonský slalom" a přesnost přistání a jelikož už se smrákalo vědoucí zavelel k odjezdu do Vranního hnízda.

  VEdoucí zájezdu a jeho Motto Pavel Březina Petr Matoušek Ekonomika... Posezení pod Ořešákem

  Zde už na nás číhalo několik pekáčů kuřecích křídel, okurky, pivo, chléb... U Vrány se vždy k létání přidá i nějaký ten kulinářský zážitek. Chvíli se klábosilo, ale celodenní únava, množství jídla v tuto pokročilou hodinu... šlo se brzo spát.

  I takhle vypadá soustředění :o) Každý pilot byl pečlivě změřen a zapsán ... ... a pak zavěšen ... ... a pak zavěšen ... Zapisovatel Koudelník se těší na míry Míši M.

  Na ráno se jako odměna naplánoval navigačni let do prostoru Libavá. Já jsem tradičně zaspal a tak jsem mohl jenom závidět když si piloti po příletu nadšeně vyměňovali poznatky z letu nad panenskou krajinou...
  Dopoledne se ještě dořešili organizační věci spojené s odjezdem do Portugalska a kolem oběda už jsem uháněl zpět k domovu.

  <- zpět