Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Tišnovské krosnobraní

Sraz jsem si dali po obědě u Tomáše Berky a společně ve třech vyrazili udájně nafukovacím Peugeotem směrem na Zlín. Bříza už nás čekal a přímo uprostřed prodejny se na Toma smála jeho nová krosna. Ještě že jsem sebou neměl peníze, protože prodejna už je plně zařízená a člověk hned na vlastní oči vidí co by se mu mohlo všechno hodit... :o)

Nirvana prodejna Odviják u Nirvany Tomáš ve zkušební kabince testuje z které sedačky se mu bude lépe koukat na BEJKY!!! :o) Mára si ošahává svou novou krasničku Zálet Když si Tom konečně vybral tu správnou sedačku, v které se mu bude nejlépe šmírovat bejky, bylo načase vyrazit na letiště udělat zálet a krosny odzkoušet. Sluníčko se sice schovalo za hradbu mraků, která jako předvoj blížící se fronty stála majestátně na západě, ale ve Zlíně byl krásný bezvětrný podzimní večer.

Mára startuje Nad kukuřicí... Západovka Siluetka ... ... a ještě jedna.

Na nějaký výlet to sice už nebylo, ale byly jsme tady hlavně kvuli odzkoušení a doladění strojů. Za chvíli byla tma a tak jsme se vrátili na prodejnu dořešit otravné papírování co kolem koupě krosny je ... Vždy mě udivuje kdo všechny ty papíry vymýšlí :o)

Bříza při záletu dalšího kompletu Mára Tomáš před svým prvním letem - to je kukuč :o) Jak ten Tomáš krásně běží ... Tomáš Berka - příští rok prý nový mistr ČR!!!

Nakonec už nás čekal jen dovednostní kvíz jak dostat tři lidi, tři padáky a tři krosny do jednoho auta. Jde to, ale kdybych se nechal přesvědčit a vzal sebou i mou, to jest čtvrtou krosnu - to už by asi neklaplo... Po půlnoci jsme dorazili zpět do Tišnova a utahaní se rozjeli do svých domovů. Už se těším až se naše rosická letka spojí s tišnovskou a společně někam varazíme. Bude nás už slušný roj :o)

<- zpět