Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Krosnění u Jabloňova

Na sobotu jsme si s kamarády dali dostaveníčko na polním letišti u Jabloňova. Kdo mohl, vyrazil už po obědě, já jsem se utrhl až večer. Přes den ne ploše provozovali kolegové volnomyšlenkáři naviják a odviják ale nikdo se moc nechytal. Když jsem dorazil já, tak volnomyšlenkáři už měli sbaleno a s kamarádů zbyl na ploše už jen Laďa tříkolka kterému se nějak nedařilo rozdivočit Trabanta tak aby byl letěn...

Dolní Heřmanice Nalinkováno Velké Meziříčí Březejc Kozlov, Křižanov

Rychle jsem poskládal krosnu a šup do vzduchu. Po té co jsem se pohodlně usadil, jsem začal studovat mapu abych se kouk kam se tady dá vůbec podívat. Koukám Velké Meziříčí na dosah ruky, a kousek za ním proti proudu řeky Oslavy je vodní nádrž Mostiště. Kdysi jsme tam jezdili na čundr a tak proč nevyužít příležitosti to omrknout ze vzduchu.

Kúsky Karel nad vysočinou Víťa Jabloňov Rybníček u Jabloňova

Obletěl jsem přehradu, kde to celkem drncalo, a to tak že těch pár fotek co jsem měl odvahu udělat bylo stejně máznutý a vzal jsem to oklikou směrem na Křižanov a zpět k Jabloňovu. Tady jsem se potkal s kamarády co poletovali všude kolem a tak jsme si ještě chvíli zadováděli po blízkém okolí.

Karel Duda Karel ještě jednou v detailu Laďa Trojkolka Pánek Marchello se svým asistentem Večírek u ohníčku

Sluníčko se přilepilo k obzoru a bylo na čase přistát. Zbalili jsme nádobíčko, někdo odjel k domovu, někdo do hospody a já s Vítěm jsme zašli pokecat z volnomyšlenkáři k jejich ohýnku. Plácek na břehu rybníčku, ohýnek, fajn partička, nakonec jsme tam zůstali i na nocleh. Kluci se s náma rozdělili o lahváče, výborné masíčko a skvělou bábovku!

Hoši děkujem!!!

Zpět