Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Letové Letovice

Víkend 30. 9.-1. 10. 2006

Po páteční přestřelce různých SMSek a telefonátů, kdy jsme několikrát změnily plány, bylo nakonec rozhodnuto vyrazit do Letovic. Závody tam na tento víkend žádné neplánují a tak by mohlo být letovo :o)

Koutek letiště nám vyhrazený Padáky nad pole, ultralajty nad les - dobrejch lidí se vleze Ultralajťáci po návratu ze sletu ze Stichovic Condom vyrazil do vzduchu jako první Romanův bobík

Na letiště jsme s Vítěm dorazily odpoledne, srdečně nás přivítal Ivoš, ukázal nám kde mužem zaparkovat a rozbalit se, seznámil nás s provozem, udělal nám malý briefing aby jsme tady neudělali ostudu.

Tomáš Berka se těšil jako vždy hlavně na bejky www.Mechy.cz Tříkolčí hnízdo Marchello vyčkávající Roman Pavlík

Zpočátku trochu foukalo, jak jinak než s toho nejblbějšího směru, ale vítr pomalu slábl a brzy se do vzduchu vydali první chrousti.

Roman startuje Marchello HiMax Marchello startující HiMax a jeho statečný pilot - za podivných zvůků linoucích se z motoru odletěl v dál...

Většina pilotů se vydala přes Letovice, směrem na Ketínskou přehradu a pak se to rozprchlo kam se komu chtělo.

Letiště Letovice Letovice Letovice Hráz - vodní nádrž Letovice Vodní nádrž Letovice

Létalo se až do západu sluníčka a alespoň chvilku jsme se svezli všichni.

Vodní nádrž Letovice Letovice Letovice Nad Hitlerovou dálnicí Schody do nebe...

Večer dorazil od Trpína Zdenál a poté co se postaral o kamaráda který mu přistál na pole v půli cesty se přidal k naší společnosti.

Kamarádi se k sobě tulili :o) Jako dvě hrdličky :o) Letiště Letovice MiniMax Západovka

Po západu sluníčka, kdy už jsme byli samozřejmě všichni spořádaně na zemi začal Tomáš Berka bravurně připravovat improvizované promítací plátno.

Pohoda u ohýku Letní kino U ohýnku U ohýnku Roman s písní na rtu :o)

S Prahy nás totiž poctil návštěvou sám velký Xsajťák a dovezl nám ukázat takovou malou krabičku, která se připojí k druhé malé krabičce, a ono to promítá obrázky. Skvělá věc :o) Jen nechápu proč kolem toho vybudoval tu malou ohrádku - no asi aby to neuteklo :o)

Letní kino Mladá Jilkovic pořád chodila na červené :o) Marchello Jílkovic U ohýnku

Rozdělali jsme taky ohýnek, opekli nějaký ty buřty, navzájem jsme ochutnávali co kdo přivezl dobrého. Bavili jsme se báječně dlouho do noci... Kolem půlnoci padla na letiště hustá mlha a tak jsme raději zalezli do pelíšku dokud jsme si alespoň nahrubo pamatovali kde je máme :o)

Tomáš Dlouho už nebylo takhle veselo :o) Condom Xsajt prý teď bude jezdit na moravu častejc - prej to tady máme hezký :o) Po půlnoci začala padat mlha

Ráno jsem vykoukl ze spácáku a k mé spokojenosti jsem zjistil že je mlha jako prase. Otočil jsem se na druhý bok a spal a spal až do růžova :o) Kolem letiště se to trochu zvedlo ale na výlet už to nebylo. Před polednem jsme se rozjely k domovu.

A kolem letiště se pohybovaly podivný objekty... Na konci dráha je mlha... ... a za hangárem je taky! Hoši tohle není moje číslo - já mám XXXL :o) Pohoda u snídaně

Na závěr bych rád PODĚKOVAL klukům s Letovic že jsou tak báječní a určitě je zase někdy přepadneme - to máte za to že jste tak hodní :o)

Foto: ViDo, Condom, Mechy

<- zpět