Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Maškarní SPV ples

Sobota 13. ledna 2007

Dne 13. ledna 2007 uspořádál Spolek přátel vzduchoplavby z Letohradu již tradiční Maškarní ples který se opět konal v sále Orlovny v Letohradu. Plesu předcházela Beseda o létání "Aneb kolik stojí letová hodina v Nepálu", kterou uspořádal SPV společně se Zdeňkem Andrlíkem. Během asi dvou hodinové besedy nám Zdeněk Andrlík popsal zážitky z výpravy do Nepálu kterou v roce 2000 podnikl společně s Vránou. Příjemné povídání bylo zpestřeno Zdendovými historkami, fotografiemi a videofilmy z přeletů Anapuren.

Beseda Čekání na gulášek Cikánky s vojáčkem Druhá hlavní cena Hlavní ceny

Následně začal samotný ples. Již na začátku jsme se sešli v hojném počtu a v průběhu noci přicházely další a další masky. Našli se však i tací, kteří přišli bez masek. Těmto nebyl zprvu umožněn vstup ale po následné debatě byli i tyto "nemasky" vpuštěny na sál. Všichni jsme se skvěle bavili, k poslechu i tanci nám po celí večer téměř bez přestávek hrála kapela J.V.C z nedalekých Králík.

Jedny z nejlepších masek Losování cen Mafián s Náčou Mouka Něco pro vinaře

O přestávkách i mimo ně všichni notně využívali služeb baru a restaurace. V baru byly k dostání nápoje všeho druhu a v restauraci se podával výtečný gulášek a kuřecí řízečky. Nutno říci, že k nelibosti většiny již v brzkých večerních hodinách "došel" Letecký nápoj Stereo a následně i "cukroví", jak jsme přezdívali vynikající domácí slivovičce.

Nezaujatá porota Očekávání hlavních cen Piloti v nálevně Posezení u stolu Poznáte kdo se kvůli masce oholil

Kolem půlnoci došlo i na losování tomboly. Každý kdo si zakoupil losy nepřišel zkrátka neboť tombola byla díky našim štědrým sponzorům ( kterým tímto děkujeme ) velmi obsáhlá. Závěrem se losovalo deset hlavních cen. Z těch, na které si vzpomenu mohu uvést: sněhové řetězy, popelnice, MP3 přehrávač a mnoho dalších.

Rej masek Rej na parketu Skotačení Skupina cikánů Sledování filmů SPV

Hlavní cenu - Vyhlídkový let v ULL z Letiště v Ústí nad Orlicí vyhrál Karel "Kabo" Bolech, kterou mu moc moc záviděl Zdeněk Andrlík. Budiž mu slabou záplatou vyhrání jedné z cen a to soupravy krásných moderních trenýrek.

Sobi Tančili skutečně všichni Tanec To jsme se ale pěkně oholil To jsou ale uši

Po vylosování tomboly se sešla odborná a nezaujatá komise ve složení Marek Šnajdar a Zdeněk Andrlík, která vyhodnotila všechny přítomné masky a z těch vybrala nejhezčí masku, kterou se pro letošní rok stala skupinka lyžařů a sáňkařů z Letohradu.

Tombola V baru V restauraci Vojáček a Obelix Výhra hlavní ceny

Ples pokračoval až do brzkých ranních hodin a poslední z nás odcházeli téměř za světla. Závěrem snad jen dodat, že všichni přítomní vytvořili skvělou plesovou atmosféru, díky které jsme se všichni krásně pobavili. Tak za rok nashledanou.

Výměna masek Zátiší pod vzducholodí Závidění první ceny Zdenda přijel s novou dívkou Zkouška vyhraných cen

Za organizační tým Radek "Zadek" Strasmeier

<- zpět