Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Kachní masakr na Živohošti

Víkend 2.-4. února 2007

Loňské kachny byly výborné, měli úspěch a tak jsem letos už od podzimu nervozně očekával Machajdí mail s termínem pro rok 2007. Nakonec to padlo na 2. února, tak aby měl Funflák jako již tradičně šichtu :o) V pátek 2. února jsem se konečně dočkal, naložil jsem Fordku a vyrazit ku Praze.

Začínaj se podávat kachny Luďa Kuna a část Vejda Teamu Moje porcička :o) Míra si odsedl aby mu do toho holky nekecaly :o) Tomík co to spískal

Tentokrát mě moje tradiční prvenství v příjezdu vyfoukl Roman, má to ještě dál než já a tak dorazil o nějakou tu hodinku dříve a dokonce si stihl v krásném jarním počasí zalétat nad Slapskou přehradou. Já dorazil, stejně jako ostatní, bohužel až po tmě. Už v pátek to byla slušná sešlost a tak jsme v hospůdce "U Kebuleho" klábosily do pozdních hodin.

Romanovi velmi chutnalo a hned se ptal jestli je možnost si přidat :o) Výborný aperitiv z Litavy Jé! Druhá porce! K&K - Kuna and Koudelník Luďa Kuna na stojánce Kebule AirPort

Sobota byla co se týče počasí taková dubnová. Chvíli sluníčko, chvílí pršelo, chvílí teplo, chvíli kosa, akorát tak na krátké vycházky na pláž a zpět Zuzleti pro suché hadry...

Proč to nevrčí? Že bych tam nenalil benzín? A už to fičí po letišti... Roman Luďa druhý pokus Raketový start!

K večeru se hospůdka zase zaplnila a s kuchyně to začalo krásně voňet! Krátce před šestou večerní jsme se dočkali. Kachní hejno defilovalo hospodou a my se do něj s chutí pustily. K tomu dvanectka se Splzně, no co vám budu povídat... Labužnické zážitky jsme si předávali dlouho do noci... no nakonc i na kecy o létání došlo :o)

... po startu krátká výdrž... ... a přistání... Roman startuje To jsou ty moje holky Jedna dvě, Míra jde...

Nedělní ráno nás překvapilo modrou oblohou a bezvětřím. Koukl jsem s okna a Roman už to skládá. Honem jsem na sebe hodil oblečení a tradá ven. Po důkladnějším prozkoumání už to tak optimistické nebylo. Mraky si to po obloze slušně šupajdily a všichni tři startující dali kolečko nad loukou a přistáli.

Roman druhý pokus... ... a už to letí Pav-projekt Roman provádí kontrolu dřevin po okolí... A hladké přistání...

Vlastně kolečko dělali jen dva, Luďa Kuna opět nepokořil vzdálenost překonanou braty Wrajty a tak ani zatáčet nemusel a přistál rovnou před sebe :o)

Koudelník Koudelní krotí padák Jířa strartující A Jířa letící Poletový rozbor

Tož moc se toho letos nenalétalo, ale co by jsme chtěli, dyť je únor... Ale jinak to bylo dobré, moc dobré...

<- zpět