Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Konečně zápisek do deníčku

Úterý 17. dubna 2007

142 dní to stálo za prd, ale teď už to snad bude dobré. Tak by se dal krátce zhodnotit minulý půlrok :o) Luxusní pondělní počasí jsem bohužel nestihl, ale v úterý už jsem si řekl teď nebo nikdy.

ViDo Příprava na start Příprava na start Příprava na start Condom

Oproti pondělku nám trochu foukalo, ale jen co jsem se rozhodli s Víťem že si budeme hrát s padáky, vítr ulehnul, je na čase zajít pro krosny!

Startovačka Říčany Startovačka Říčany Brejlovec Železniční most u Radostic Balon

Start byl v tomhle větru zadarmo, jen to trochu drncalo a moc neletělo. A tak jsme si tak vyseli po okolí té naší louky a kochali jsme se krásnou dohledností a probouzející se jarní krajinou.

Balon Grand Prix Brno

Jediný ViDo se statečně vrhnul po větru na stíhací let za balonem. Cestou zpět se před větrem schovával v údolí a neletělo to prý jenom když musel přeskakovat křoví či dráty :o)

Příjemné je že už je teploučko, není nutno na sebe navlékat několik vrstev, dokonce ani rukavice jsem nepoužil. Jaro je konečně tu!

Přistávali jsme se západem sluníčka, trochu vydrncaní, ale spokojení. Snad už se to teď bude jen lepšit a letový deníček se bude rychle zaplňovat hodinami ve vzduchu.

ViDo

Foto: Condom, ViDo, Mechy

<- zpět